Silivri En İyi 10 Psikolog

Herhangi bir tavsiye veya yönlendirme amacı taşımaz.
Zerrin Köse Can
Uzman Psikolojik Danışman
Doğrulandı
Silivri Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(543) 117-8141
Hakkında
Yaprak Gülmez
Psikolog
Doğrulandı
Silivri Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(535) 055-5687
Hakkında
Döne Bitişik
Psikolojik Danışman
Doğrulandı
Silivri Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(534) 215-4278
Hakkında
Müge Adalı
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Silivri Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(543) 463-1880
Hakkında
Nigar Şahin Şentürk
Psikolog
Doğrulandı
Silivri Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(541) 350-4045
Hakkında

Silivri en iyi 10 psikolog önerilerimiz ile birlikte, sizlere yardımcı profesyonel kişiler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Psikolojik destek alma sürecinde, alanında uzman kişilerin bulunması ve bu kişilere ulaşılması hiç kolay olmayabilir. Bu yüzden de uzman bulma konusunda danışanların desteğe ihtiyacı vardır. Bizler de psikolojik danışman arayan kişiler için, uzman önerisinde bulunmak istiyoruz. Sizlere tavsiye edebileceğimiz uzmanları inceleyebilir ve isterseniz bu kişiler arasında seçim yapabilirsiniz.

Silivri Psikolog Nedir?

Silivri psikolog kişilerin yaşamış olduğu birçok psikolojik sorun için destek veren kişilerdir. Alanında uzman kişilerle yapılan terapi süreçleri ile birlikte pek çok psikolojik sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Sizlere destek verecek olan uzmanlarla görüşme sağlamak ve yaşadığınız sorunları düzeltmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler ile ilgili sizlere bilgi vermek istiyoruz. Terapistler, bireysel olarak ya da aile üyeleri ile birlikte görüşebileceğiniz kişilerdir. Bu konuda daha fazla bilgi vermek ve terapist türleri ile ilgili açıklama yapmak istiyoruz.

Silivri Aile Terapisti

Silivri aile terapisti aile içinde var olan sorunlara odaklanan ve aile üyeleri ile terapi gerçekleştiren kişilerdir. Bu terapistlerin uzmanlık alanları doğal olarak aile üyeleridir. Aile üyeleri arasında var sorunlar, iletişim aksaklıkları, boşanma süreçleri, kayıp ve yas durumları gibi önemli sorunların düzeltilmesine yönelik olarak çalışmaktadır. Sizler de bu terapistlerle görüşerek, sizlere sağlanan uzman desteğinden fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Silivri Çift Terapisti

Silivri çift terapisti çiftlere destek veren ve ilişkilerinde var olan sorunların düzeltilmesi noktasında yararlı olan uzmanlardır. Bu uzmanlarla birlikte, ilişkinizde yaşanan sorunlara en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Bu çözümler sayesinde de daha sağlıklı ve güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Genel olarak çift terapistleri ile görüşen çiftlerin, pek çok sorunlarını çözüme kavuşturduğunu ve ilişkilerinde daha huzurlu bir ortam yarattıklarını ifade edebiliriz.

Silivri Oyun Terapisti

Silivri oyun terapisti bireylere oyunlar ve çeşitli araçlarla birlikte terapi uygulamakta ve bireylerin kendini ifade edebilmesini sağlamaktadır. Oyun terapilerinin özellikle çocuklar üzerinde son derece önemli etkileri olduğunu ve bu etkilerle birlikte kendilerini daha iyi ifade etmelerinin mümkün olduğunu ifade edebiliriz. Sizler de kendiniz ya da çocuklarınız için, oyun terapistleri ile görüşebilir ve bu alanda en iyi desteği alabilirsiniz.

Silivri EMDR Terapisti

Silivri EMDR terapisti bireylerin travmalarının etkisinden korunması ve bunların yeniden işlenmesi ile ilgili olarak çalışmaktadır. EMDR terapileri oldukça etkili ve faydalı bir yöntemdir ve bu yöntemler sayesinde, kısa sürede bireylerin travmalarını zihinlerinde yeniden işlenmesi sağlanmaktadır. Sonuç olarak travmaların sonrasında yaşanan psikolojik ve fiziksel sorunların engellenmesi sağlanmaktadır.

Silivri Psikolog Merkezleri

Silivri psikolog merkezleri bireylerin aramış olduğu psikoloji uzmanlarını bulmaları ve terapi desteği almaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu merkezlerde görev alan uzmanlar, bireylere ihtiyaç duydukları psikolojik desteği fazlasıyla sağlamaktadır. Bu yüzden de bölgede yer alan merkezlerin tercih edilmesi de çok daha avantajlıdır. Tabi bu merkezlerin bulunma ve tercih edilme sürecinde dikkat edilmesi gerekir. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken konular aşağıdaki gibidir:

Silivri bölgesinde yer alan merkezlerin bulunması için öncelikle bölgesel olarak arama yapılması gerekir. Arama motorları zaten en yakın olan merkezleri kolayca sıralamaktadır.

Bu listeler de aynı zamanda merkezler ve bölgede yer alan uzman psikologlar da yer almaktadır. Tercihiniz hangisi olursa ona göre araştırmaya devam edebilirsiniz.

Arama motorlarında aynı zamanda merkezler ve psikologlar hakkında yapılan yorumlar ve puanlamalar da yer almaktadır. Bunları da mutlaka incelemeniz gerekir.

Resmi olarak kayıtlı olan iletişim adresleri ya da web siteleri üzerinden yine bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca buralardan kolayca randevu da oluşturabilirsiniz.

Tercih edilen merkez ya da psikoloğun mutlaka bu alanda yeterli eğitimi alması, ayrıca kendini geliştirmiş olması, lisans eğitimini çeşitli sertifika programları ile zenginleştirmesi ve tecrübeli olması gerekir. Ayrıca sizlere kendinizi yeterince açabilmeniz için de güven vermesi gerekmektedir.

İstanbul psikolog desteği almak isteyenler için de aynı şekilde yukarıda belirtilen unsurlara dikkat edilmesi gerektiğini ifade edebiliriz. Bunlara dikkat ederek, aradığınız uzman psikoloğu kolayca bulabilirsiniz.

Silivri Psikolog Fiyatları

Silivri psikolog fiyatları bölgede görev alan psikologların tecrübesine ve tercih edilme durumlarına göre değişmektedir. Silivri bölgesinde görev alan psikologların 45 dakikalık ortalama seans ücretleri 750 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Tabi bu ücretlendirmenin her geçen gün güncellendiğini ve değişiklik gösterebileceğini belirtmemiz gerekir. Bunları göz önünde bulundurmanız da yarar vardır.

Silivri Psikolog Tavsiye

Silivri psikolog tavsiye ile birlikte bölgede görev alan ve sizlere en iyi desteği sağlayabilecek olan kişileri bulmanız kolaylaşacaktır. Alanında uzman kişilerin görev aldığı ve son derece etkili olan birçok psikolog merkezi vardır. Doğrudan bu merkezleri inceleyebilir ya da özel olarak hizmet veren psikologların kliniklerini de ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunları yapmadan önce ise mutlaka tavsiyeleri ve önerileri incelemeniz gerekir. Ancak o zaman sizler için uygun olan terapistlere ulaşabilirsiniz.

Silivri Psikolog Önerisi

Silivri psikolog önerisi istiyorsanız, İstanbul’un sadece Silivri bölgesi için değil her bölgesi için bulunacağımız önerileri dikkate alabilirsiniz. Sizlere bu bölgelerde görev alan psikologları listelemeye ve tercih edebileceğiniz uygun psikologları bulmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda sorun yaşamak istemiyorsanız, bizleri takip edebilir ve güvenle önerilerimize kulak verebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde uzman psikolog bulabileceğinizi sizlere belirtebiliriz.

Silivri Psikolog Yorumları

Silivri psikolog yorumları ile birlikte, bir terapist hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Terapist hakkında yapılan yorumların incelenmesi ile aynı zamanda terapi sürecine ilişkin olarak da bilgi sahibi olunur. Tabi bu yorumlar aynı zamanda danışanların kişisel yorumlarını içermektedir. Bu yüzden de bazen yeterince objektif olmamaktadır. Bu konuda sorun yaşamamak ve genel olarak terapistler hakkında daha doğru ve detaylı yorumlara erişmek için, bağımsız olarak yorumların yer aldığı site ve forumları inceleyebilirsiniz.

Silivri Psikolog Randevu

Silivri psikolog randevu oluşturmak ve terapistiniz ile görüşmek istiyorsanız, bölgede görev alan psikologları bulmanız gerekir. Öncelikle hangi terapistten destek almak istediğinize karar vermeniz ve sonrasında da ona göre randevu oluşturmanız gerekir. Randevu oluşturma sürecinde, terapistiniz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en uygun tarih ve saat hakkında bilgi verilecektir. Bunun yanında doktor randevu sistemleri ya da yine terapistin resmi web sitesi üzerinde de randevu oluşturma ekranı olacaktır. Buralardan istediğiniz tarih ve saat için randevu oluşturabilirsiniz.

Silivri Ücretsiz Psikolog

Silivri ücretsiz psikolog bulmak ve onlardan yardım almak istiyorsanız, sizlere bu konuda bazı önerilerde bulunmak istiyoruz. Bölgede görev alan uzman psikologlar arasında ücretsiz olarak hizmet veren kişiler vardır. Ancak bu kişilerin sayısının oldukça sınırlı olduğunu belirtmemiz gerekir. Durum böyle olduğunda da sizlere bu konuda yardımcı olacak iyi bir uzman bulmanız zorlaşacaktır. Böyle zorluklarla karşılaşmak istemiyorsanız, bölgede görev alan ancak sizin bütçenize daha uygun olan terapistler ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Silivri psikolog desteği ve psikolojik destek alma sürecine ilişkin olarak detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizleri takip edebilir ve bu konuda gerekli desteği alabilirsiniz.

Orijinal metin
Bu çeviriyi değerlendirin
Geri bildiriminiz, Google Çeviri'yi iyileştirmek için kullanılacaktır