Sarıyer En İyi 10 Psikolog

Herhangi bir tavsiye veya yönlendirme amacı taşımaz.
İpek Açıkalın
Uzman Psikolog
Doğrulandı
Sarıyer Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(537) 055-5573
Hakkında
Seda Kabadayı
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Sarıyer Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(530) 390-5999
Hakkında
Alara Çağlar
Psikolog
Doğrulandı
Sarıyer Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(530) 100-6550
Hakkında
Figen Uçar
Klinik Psikolog
Doğrulandı
Sarıyer Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(530) 917-3976
Hakkında
Elçin Akdeniz
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Sarıyer Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(541) 691-9190
Hakkında

Sarıyer en iyi 10 psikolog tavsiyelerimiz sayesinde, bölgede yer alan uzman psikologları keşfetmeniz ve onlardan yardım almanız kolaylaşacaktır. Sizlere destek verecek olan uzman kişiler ile birlikte keyifli ve etkili bir psikolojik destek süreci geçirebilirsiniz. En iyi uzmanları bulmak ve onlardan destek almak sizlerin de hakkıdır. Bizler bu amaç doğrultusunda İstanbul’un önemli ilçelerinde görev alan psikolojik danışmanlar kimler ve uzmanlık alanları neler araştırma yaptık. Sizlere de araştırmalarımız neticesinde tavsiyede bulunabiliyoruz.

Sarıyer Psikolog Nedir?

Sarıyer psikolog olarak görev alan, bu alanda lisans eğitimi almış ve insanlara danışmanlık desteği veren kişilerdir. Bu bölgede sizlere psikolojik sorunların düzeltilmesine yönelik olarak destek verir. Psikolojik sorunların aşılması ve kişilerin daha iyi bir ruh haline sahip olması bu gereklidir. Alanında uzman psikologlar yardımı ile geçmiş travmalarınızdan ve gelecekte yaşayacağınız sorunların hayatınıza olacak olumsuz etkilerinden korunabilirsiniz. Farklı uzmanlık alanları ve terapistler hakkında sizlere daha fazla bilgi vermek istiyoruz.

Sarıyer Aile Terapisti

Sarıyer aile terapisti ailelerin başvurduğu ve genel olarak aile içinde yaşanan sorunların çözülmesi ve kişilerin birbirleriyle olan iletişimlerini düzenlemeye yönelik olarak destek verir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan terapilerle birlikte, aile içinde yaşanan sorunların büyük bir kısmı çözülebilir. Sizler de bölgede görev alan aile terapistleri ile görüşebilir ve bu alanda en iyi destekleri alabilirsiniz.

Sarıyer Çift Terapisti

Sarıyer çift terapisti çiftlerin var olan sorunlarına odaklanan ve bu sorunlara ilişkin olarak çözüm yolları üretilmesini sağlayan profesyonellerdir. Son yıllarda çift terapilerine olan ilgi ve talep artmıştır. Bunun nedeni de insanların ilişkilerini daha sağlıklı bir zemine oturtmak istemesidir. Sizler de böyle bir düşünce ve arzu içindeyseniz, bölgede yer alan çift terapistleri ile görüşebilir ve yardım alabilirsiniz.

Sarıyer Oyun Terapisti

Sarıyer oyun terapisti ile birlikte çeşitli oyun yöntemleri ile danışanların duygu ve düşüncelerini ifade etmesi sağlanır. Oyun terapileri bilimsel olarak kanıtlanmış ve son derece etkili bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte farklı yaş gruplarında olan danışanların kendini çok daha iyi yansıtması ve sorunlarını aşması sağlanır. Sizler de bölgede görev alan oyun terapistleri ile görüşme sağlayarak, oyun terapisinin olumlu etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Sarıyer EMDR Terapisti

Sarıyer EMDR terapisti bireylere başarılı bir şekilde EMDR terapisi uygular ve travmaların kişilerin üzerinde yaratmış olduğu olumsuz etkilerden kurtulmasını sağlamaktadır. EMDR terapisi, çeşitli uyarımlarla birlikte travmaların yarattığı etkileri dönüştürme prensibine göre çalışmaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından uygulanan EMDR terapi yöntemleri için sizler de bölgede yer alan terapistlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Psikolog Merkezleri

Sarıyer psikolog merkezleri kişilerin ihtiyaç duyduğu psikolojik desteği onlara sağlamaktadır. Bu psikolojik desteğin sağlanması ile birlikte, kişilerin yaşamış olduğu psikolojik sorunları da aştığını ifade edebiliriz. Bölgede görev alan psikolog merkezlerinde alanında uzman kişilerin görev aldığı ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz terapileri sağladığını ifade edebiliriz. Bölgede yer alan uzman psikologları keşfetmek ve onlardan gerekli desteği sağlamak için, sizler de bölgede bulunan merkezleri araştırabilir ve en iyi yardımları alabilirsiniz. İstanbul psikolog arayanlar ve destek almak isteyenler için, en iyi yöntemin bölgede bulunan merkezleri ziyaret etmek olduğunu ifade edebiliriz.

Sarıyer Psikolog Fiyatları

Sarıyer psikolog fiyatları belirlenirken bazı önemli noktalara dikkat edildiğini ifade edebiliriz. Psikolojik destek almak istediğinizde, doğal olarak bölgede görev alan psikologların ne kadar ücret talep ettiğini bilmek ve ona göre karar vermek sizler için önemlidir. Bu süreçte özellikle dikkat edilmesi gereken, tercih edilen psikoloğun eğitimi ve uzmanlığıdır. Bu doğrultuda destek almak istediğiniz psikoloğun genel fiyat politikası hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Psikolog fiyatları, İstanbul’un farklı bölgelerinde değişiklik gösterdiği için sizlere net bilgi veremiyoruz. Ancak ortalama bu ücretlerin 1000 TL ile 3000 TL arasında değiştiğini ifade edebiliriz. Bölgede bu ücretlendirmenin altında ya da üst sınırında olabilecek psikologlar olduğunu da yine belirtmemiz gerekir.

Sarıyer Psikolog Tavsiye

Sarıyer psikolog tavsiye isteyen ve bu konuda nasıl bir yol izlemesi gerektiğine ilişkin olarak kafası karışık olan birçok kişi vardır. Sizler de bu kişiler arasında yer alıyor ve nasıl bir seçim yapacağınızı bilmiyorsanız, bizleri takip ederek, bu konuda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına erişebilirsiniz. Sadece bu süreçte özellikle dikkat etmeniz gerekenler:

Psikolog öneri ve tavsiyelerini incelerken ne kadar objektif ve güvenilir olduğu konusuna dikkat etmeniz de yarar vardır. Birçok kişi sırf bazı psikologları öne çıkarmak adına sizlere buna yönelik olarak tavsiyeler de bulunabilir.

Psikolojik destek alma sürecinde özellikle tercih edeceğiniz psikoloğun uzmanlığı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız gerekir.

Alanında uzman ve yeterli tecrübeye sahip olan psikologlarla birlikte sorunlarınızı çözme ve bu konuda gerekli desteği almak da sizler için kolay hale gelecektir.

Alanında uzman kişilerle birlikte, sizlere uygun terapi sürecini planlayabilir ve bu konuda ihtiyacınız olan tüm desteği de fazlasıyla elde edebilirsiniz.

Mutlaka bütçenize uygun bir terapist tercih etmeniz gerekir. Böylece terapilere düzenli olarak katılma ve bu konuda sorun yaşama ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.

Sarıyer Psikolog Önerisi

Sarıyer psikolog önerisi almak ve bu şekilde alanında uzman kişilerle görüşmek önemlidir. Bu alanda uzman kişilerle görüşme sağladığınızda, sizlere yardımcı olma süreçleri de çok daha profesyonel ve sorunsuz ilerleyecektir. Alanında uzman kişilerle görüşme sağladığınızda, terapi sürecinde kendinizi daha rahat ve en önemlisi de sorunlarınızı aşma konusunda daha somut adımlar atarken bulabilirsiniz.

Sarıyer Psikolog Yorumları

Sarıyer psikolog yorumları bir psikolog hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için en iyi yollardan biridir. Sizlere psikologların genel terapi tarzını, ne kadar başarılı olduğunu ve danışanların ne kadar yol kat edebildiklerini gösterir. Bu süreçte yorumları mutlaka incelemeniz ancak sonuç olarak da kendi tercihlerinize göre uygun bir terapist tercih etmeniz gerekir. Ancak o zaman sorunsuz bir şekilde destek alabilirsiniz.

Sarıyer Psikolog Randevu

Sarıyer psikolog randevu oluşturmak ve sizler için en uygun tarih ve saatte psikologlarla görüşme sağlamak için yapmanız gerekenler, tercih ettiğiniz psikoloğun sayfasını ziyaret etmektir. Bu kişilerin sayfasını ziyaret ettiğinizde, online randevu oluşturma butonu ya da randevu oluşturmanızı sağlayacak olan iletişim adreslerini kolayca bulabilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sarıyer Ücretsiz Psikolog

Sarıyer ücretsiz psikolog desteği arayan ve bu konuda yardım almak isteyen birçok kişi vardır. Bu kişilerin genel olarak amacı doğal olarak daha makul bir şekilde psikolog desteği alabilmektir. Ancak ülkemizde yaygın olarak ücretsiz psikolog desteği sunan çok fazla kurum yoktur. Bireysel olarak ücretsiz destek veren psikologlar olabilir ancak bunların da son derece sınırlı olduğunu ifade edebiliriz. Bölgede görev alan ve sizlerin bütçesine daha uygun olabilecek uzmanları bularak da psikolojik destek alma sürecini kendiniz için çok daha uygun hale getirebilirsiniz.

Sarıyer psikolog desteği ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için de bizleri takip edebilir ve bu konuda merak ettiğiniz tüm detaylara erişebilirsiniz.

Orijinal metin
Bu çeviriyi değerlendirin
Geri bildiriminiz, Google Çeviri'yi iyileştirmek için kullanılacaktır