Kağıthane En İyi 10 Psikolog

Herhangi bir tavsiye veya yönlendirme amacı taşımaz.
Ceren Açıkgöz
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Kağıthane Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(532) 069-7007
Hakkında
Edanur Çelik
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Kağıthane Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(533) 280-4289
Hakkında
Mina Kartal
Klinik Psikolog
Doğrulandı
Kağıthane Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(530) 483-7075
Hakkında
Burcu Demirel
Psikolog
Doğrulandı
Kağıthane Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(542) 495-0095
Hakkında
Cansın Alsancak
Psikolog
Doğrulandı
Kağıthane Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(532) 215-8442
Hakkında

Kağıthane en iyi 10 psikolog önerilerimiz sayesinde, kısa sürede psikolojik destek almanızı sağlamak istiyoruz. Psikolojik destek almak, pek çok kişi için karar verilmesi zor bir durumdur. Karar verdikten sonra da uygun bir psikolojik danışman ile görüşmek istenebilir. Bu son derece normal ve olması gereken bir durumdur. Sizler de böyle düşünüyorsanız ve bu konuda destek almak istiyorsanız, bizleri takip ederek, en iyi psikologları bulabilirsiniz.

Kağıthane Psikolog Nedir?

Kağıthane psikolog olarak görev alan kişiler, psikolojik alanda gerekli eğitimi almış ve uzmanlaşmış kişilerdir. Sizlere psikolojik sorunların düzeltilmesi ve olası durumlarda da çözüm yolları bulunması konusunda yardımlarda bulunur. Psikolog desteği almak, bir kişinin hayatı boyunca verebileceği en doğru kararlardan biridir. Hayatını tamamen değiştirme ve geliştirme olanağı elde eder. tabi farklı alanlarda uzmanlaşmış terapistlerle görüşmek çok daha uygun olacaktır. Sizin yaşadığınız sorunlara göre farklı terapist türleri vardır. Bunlar nelerdir bilgi vermek istiyoruz.

Kağıthane Aile Terapisti

Kağıthane aile terapisti bireylerin aileleri ile ilgili sorunlarına odaklanan ve aile bireyleri ile terapi gerçekleştiren kişilerdir. Bireysel terapi sürecinden oldukça farklıdır. Kişinin bireysel sorunlarından ziyade aile üyeleri ile görüşme sağlanır ve aile içi sorunlarına odaklanır. Bu da daha sağlıklı ebeveyn ve çocuk ilişkisine imkan tanır. Tüm bu sebeplerden dolayı, aile terapistlerinin son derece önemli olduğunu ifade edebiliriz.

Kağıthane Çift Terapisti

Kağıthane çift terapisti çiftlerin yaşamış oldukları sorunlar ve ilişkilerinin yürümesini engelleyen durumlarda başvurulan kişilerdir. Çift terapilerinde, çiftlerin yaşadıkları pek çok soruna odaklanılır. Bunların düzeltilmesi için nasıl çözüm yolları üretilmesi gerektiği ve neler yapılabileceği üzerine çalışmalar yapılır. Sonuç olarak da daha sağlıklı bir ilişki kurulması sağlanır. Sadece evli bireylerin değil aynı zamanda sevgililerin ya da boşanma sürecinde olan bireylerin de başvurabileceği bir terapi yöntemidir.

Kağıthane Oyun Terapisti

Kağıthane oyun terapisti çocuklar üzerinde çeşitli yöntemlerle terapi gerçekleştiren kişilerdir. Çocuklarla gerçekleştirilen terapiler, yetişkinlerle olan terapilerden doğal olarak farklıdır. Onların iç dünyasını keşfetmek ve onlarla iletişim kurmak için dışarıdan bazı unsurlara gereksinim vardır. Oyunlar ve oyuncaklar da bu unsurlar arasında yer alır. Çocuklarla bu uygulamalar sayesinde uygun bir şekilde terapi gerçekleştirilebilir.

Kağıthane EMDR Terapisti

Kağıthane EMDR terapisti ile tanışarak, yaşadığınız olumsuz olayların ve travmaların hayatınızı olumsuz etkilemesini engelleyebilirsiniz. EMDR terapisi, bireylerin geçmiş travmalarına odaklanır ve dokunma, görme, duyma ve diğer çeşitli uyarımlarla birlikte anılarını yeniden işlemeyi sağlar. Böylece olayların sizleri etkileme durumları büyük oranda değiştirilebilir. Son derece etkili ve faydalı bir terapi yöntemi olması nedeniyle, son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.

Kağıthane Psikolog Merkezleri

Kağıthane psikolog merkezleri ile birlikte, kişilerin aradığı psikoloğu bulması büyük oranda kolaylaşmaktadır. Psikolog merkezleri bünyesinde yer alan uzman psikologlar sayesinde, danışanlarına çok daha rahat bir şekilde yardım etmektedir. Psikolog desteğine ihtiyaç duyduğunuz anda sizler de rahatlıkla bölgede yer alan merkezleri tercih edebilirsiniz. Bu merkezlerde ayrıca psikiyatr uzmanları da yer alabilir. Hem psikolog hem de psikiyatr desteği almak istediğinizde, merkezler sizlere bu konuda yardımcı olabilir. Psikolojik destek almak istediğinizde, sizler de bölgede yer alan terapi merkezlerini araştırabilir ve en iyi merkezleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul psikolog desteği için sizlere önerilerde bulunmak istiyoruz. Bu önerilerimizi dikkate alarak, en iyi uzmanları bulabilir ve yardım alabilirsiniz.

Kağıthane Psikolog Fiyatları

Kağıthane psikolog fiyatları tercih edilen terapistin uzmanlığına ve tecrübesine göre değişmektedir. Bu alanda destek veren pek çok uzman olduğu için fiyatlandırma aralığı da değişecektir. Ortalama 750 TL ile 2000 TL arasında seans ücretleri değişir. Bu ücretler ortalama 45 dakikalık psikolog seansı için belirlenmiştir. Genelde de ücret peşin olarak alınır. Tabi fiyatlandırma birçok unsura göre değiştiği için sizlere net bir şey söylememiz de güçtür. Tercih edilen terapist daha uygun ya da daha yüksek ücretli olabilir. En doğru bilgi için, tercih ettiğiniz terapist ile iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Psikolog Tavsiye

Kağıthane psikolog tavsiye almak isteyenler için bilgi vermek istiyoruz. Psikolog tavsiyeleri almak, terapi desteği almaya karar verdiğinizde sizlere büyük yarar sağlayacaktır. Psikolog tercihinde bulunurken, dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Orijinal metin
Bu çeviriyi değerlendirin
Geri bildiriminiz, Google Çeviri'yi iyileştirmek için kullanılacaktır