Beylikdüzü En İyi 10 Psikolog

Herhangi bir tavsiye veya yönlendirme amacı taşımaz.
Büşra Çorak
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Beylikdüzü Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(552) 355-9459
Hakkında
Ezgi Özkan
Klinik Psikolog
Doğrulandı
Beylikdüzü Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(537) 294-1910
Hakkında
Rabia Karaaslan Arkan
Uzman Klinik Psikolog
Doğrulandı
Beylikdüzü Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(533) 141-3633
Hakkında
Esra Yavuz
Psikolog
Doğrulandı
Beylikdüzü Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(533) 141-3633
Hakkında
Ercihan Karadağ
Uzman Psikolog
Doğrulandı
Beylikdüzü Psikolog (Online ve Yüz yüze Terapi)
(530) 932-4976
Hakkında

Beylikdüzü en iyi 10 psikolog listemizde yer alan uzmanları inceleyebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere önereceğimiz psikologlar ile birlikte, alacağınız psikolojik destek için kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Psikolojik destek alma sürecinde, nasıl bir uzman tercih etmeniz gerektiği ve istediğiniz bölgelerdeki uzmanların tam olarak kimler oldukları önemlidir. Ne kadar iyi bir uzman bulursanız ve onlara kolay erişim sağlarsanız, sizler için o kadar yararlı olacaktır. Bu yüzden de sizlere Beylikdüzü bölgesinde yer alan psikolojik danışmanlar ile ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Beylikdüzü Psikolog Nedir?

Beylikdüzü psikolog kişilerin yaşamış olduğu psikolojik sorunlar konusunda yardımcı olur. Alınan psikolojik destekle birlikte, kişilerin yaşadığı sorunlar için çözüm yolları bulması ve genel olarak çok daha sağlıklı bir ruh haline sahip olması sağlanır. Sizler de yaşadığınız psikolojik sorunlar için destek alabilirsiniz. Pek çok alanda uzman psikologlar ile birlikte aşağıda belirttiğimiz konularda terapi gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü Aile Terapisti

Beylikdüzü aile terapisti bireylerin aile içi sorunlarını çözmesi ve dinamiklerini sağlamlaştırılması için destek sağlar. Aile içinde yaşanan sorunlar, toplumu da doğrudan etkiler. Bu yüzden de öncelikli olarak aile içi sorunların çözülmesi ve özellikle sağlıklı ebeveyn çocuk ilişkisi kurulması gerekir. Yakın zamanda aile olmayı planlayan ya da çocuk sahibi olmak isteyen bireyler de aynı şekilde aile terapisti ile görüşebilir.

Beylikdüzü Çift Terapisti

Beylikdüzü çift terapisti sayesinde, çiftler aralarında yaşamış oldukları sorunları aşma konusunda çok daha başarılı bir süreç geçirir. Çiftler arasında evlilik öncesinde ya da sonrasında bazı sorunlar olabilir. Bu sorunların daha sağlıklı aşılması ve çiftlerin gerek aile hayatların gerekse cinsel hayatlarında daha iyi olması için destek alınabilir. Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek pek çok çift terapisti arasından en iyi olanı kolayca bulabilir ve başarılı bir terapi süreci geçirebilirsiniz.

Beylikdüzü Oyun Terapisti

Beylikdüzü oyun terapisti çocukların dünyasına girmek ve onlarla doğru bir iletişim kurma konusunda uzmandır. Bu terapi türünde, çocukların oyunlar ve oyuncaklarla birlikte kendilerini ifade etmesi sağlanır. Bu şekilde de aile içinde çok daha sağlıklı dinamikler oluşturulması sağlanır. Sizler de çocuğunuz için terapi almak istiyorsanız, onu daha iyi anlamak için oyun terapisti ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü EMDR Terapisti

Beylikdüzü EMDR terapisti kişilerin yaşamış olduğu travmalar üzerinde çalışır ve bu travmaların kişilerin hayatını olumsuz etkilemesini önler. EMDR terapisinde, travmalar göz, dokunma, duyma gibi uyarımlarla yeniden işlenir. Böylece travmaların olumsuz etkileri düzeltilerek, psikolojik birçok sorunun düzeltilmesi sağlanır. Sizler de yaşadığınız psikolojik sorunları kısa sürede aşmak için EMDR terapisine başvurabilirsiniz.

Beylikdüzü Psikolog Merkezleri

Beylikdüzü psikolog merkezleri bireylerin ihtiyaç duyduğu uzmanı daha kolay bulması için gerekli olan desteği sağlamaktadır. Bu uzmanların farklı alanlarda uzmanlığa sahip olması ile birlikte her yaş grubundan ve her türlü psikolojik soruna sahip olan bireylerin bu merkezleri tercih edebileceğinizi ifade edebiliriz. Psikolog merkezleri arasından sizlere en uygun olan yerleri bulmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

Bölgede yer alan psikolog merkezlerinin bulunması için öncelikli olarak araştırma yapılması gerekir. Bu araştırma sürecinde, genel olarak güvenilir ve iyi aracı bulmanız gerekir.

Merkezlerin bünyesinde yer alan uzmanları da ayrıca incelemeniz gerekir. Eğitimleri, uzmanlıkları ve genel olarak hangi alanlarda destek verdikleri önemlidir.

Tercih ettiğiniz merkezin konum açısından da sizlere yakın ya da ulaşım açısından kolay olması gerekir. İyi bir merkezin aynı zamanda konum açısından da sizler için uygun olması gerekmektedir.

Psikolog merkezlerinin aynı zamanda ücret politikaları da yine sizler için uygun olması gerekir. Terapilere devam edebilmeniz için, bütçenizi sarsmaması ve sizleri bu konuda zorlamamanız gerekir.

İstanbul psikolog olarak görev yapan ve sizlere destek verecek olan merkezleri bulmak için yine yukarıda belirttiğimiz işlem adımlarını takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü Psikolog Fiyatları

Beylikdüzü psikolog fiyatları belirlenirken, tercih edeceğiniz psikoloğun eğitim, deneyim ve ne kadar popüler olduğu gibi konulara dikkat edilmektedir. Bunlar hesaba katıldığında, farklı bütçelere uygun olarak psikologların olduğunu ifade edebiliriz. Beylikdüzü bölgesinde görev alan terapistlerin genel olarak 750 TL ile 2000 TL arasında değişen seans ücretleri bulunmaktadır. 45 dakikalık seans için talep edilen bu ücretlendirme daha geniş bir skalaya da sahiptir. Yani daha uygun ya da yüksek ücretli terapistlerle karşılaşmanız da mümkün olacaktır.

Beylikdüzü Psikolog Tavsiye

Beylikdüzü psikolog tavsiye alarak, sizler de iyi bir psikolog bulabilir ve bu konuda ihtiyacınız olan desteğe kolaylıkla erişebilirsiniz. Sizlere yardımcı olacak olan kişileri bulma sürecinde özellikle tavsiyeleri incelemeniz gerekir. Bu süreçte güvenilir ve sizlere profesyonel olarak destek sağlayacak olan kişileri bulmanız gerekir. Ancak o zaman sorunsuz bir biçimde alanında uzman kişilerle tanışabilir ve ihtiyacınız olan desteğe erişebilirsiniz.

Beylikdüzü Psikolog Önerisi

Beylikdüzü psikolog önerisi almak ve sorunsuz bir biçimde psikolojik destek alma sürecini yönetmek için, bizleri takip edebilirsiniz. Sizlere bölgede görev alan psikologlarla ilgili olarak önerilerde bulunmak ve bu alanda yardım almanızı sağlamak istiyoruz. Böylece ihtiyacınız olan desteği almanızı sağlamak istiyoruz. Bizleri takip edebilir ve bu konuda gerekli yardımı kolayca alabilirsiniz. Bölgede yer alan psikologlar hakkında bilgi sahibi olmanın en güvenilir yolu olduğunu ifade edebiliriz.

Beylikdüzü Psikolog Yorumları

Beylikdüzü psikolog yorumları sayesinde, destek almak istediğiniz terapist hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Psikolojik destek alma sürecinde, bir terapist hakkında bilgi sahibi olmak, danışanların işini kolaylaştıracaktır. Öyle ki ilk kez terapist tercih edecek olan kişiler nelere dikkat etmesi gerektiğini ve tam olarak nasıl bir uzman seçmesi gerektiğini bilmeyebilir. Bu konuda sorun yaşamak istemeyenler için de yapılması gereken yorumların incelenmesidir. Yorumların incelenmesinin ardından kolaylıkla uzman psikologlar bulunabilecektir.

Beylikdüzü Psikolog Randevu

Beylikdüzü psikolog randevu almak ve alanında uzman kişilerle görüşme sağlamak isteyen kişiler için bazı önerilerde bulunabiliriz. Öncelikle psikolojik destek almak oldukça kolay ve alanında uzman kişilerle birlikte çok konforludur. Bu süreçte ihtiyacınız olan tek şey ise alanında uzman kişileri bulmaktır. Bu kişileri bulduktan sonra iletişim kurarak istediğiniz gibi randevu oluşturabilirsiniz. Sizlere randevu oluşturma sürecinde yardımcı olunacak ve gerekli bilgiler sizlere verilecektir. Genel olarak yardım alarak, kısa sürede istediğiniz gibi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Beylikdüzü Ücretsiz Psikolog

Beylikdüzü ücretsiz psikolog desteği birçok kişi için son derece önemli ve gerekli bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin sayısı yadsınamayacak kadar zordur. Gündelik yaşamın zorlukları bir yana artık insanların psikolojik sorunları ile daha fazla yüzleşmesi ve bunların farkına varması, psikolojik destek alma sürecine girmenin de önünü açmıştır. Ancak her kesi için alanında uzman kişilerle görüşme sağlamak kolay değildir. Bu konuda birçok kişinin yardıma ihtiyaç duyduğunu ve ücretsiz destek almak istediğini ifade edebiliriz.

Beylikdüzü psikolog desteği almak ve sorunlarınız ile baş edebilmek istiyorsanız, sizler de bölgede yer alan ve sizler için çok daha uygun maliyetli olabilecek olan kişilerle görüşme sağlayabilirsiniz. Böylece psikolojik destek alma süreciniz kendiniz için çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Orijinal metin
Bu çeviriyi değerlendirin
Geri bildiriminiz, Google Çeviri'yi iyileştirmek için kullanılacaktır